Pen' ce iubim, dom'le, femeile astea? - Dar, dacă? - O Călătorie în Universul Feminin (Media: 4.5/5 - 4 voturi)
Despre viață și dileme
Scrieţi o cronică (cu diacritice) a unui eveniment cultural la care aţi participat şi trimiteţi-o la [email protected] Dacă ne place, o publicăm.
Vreţi să anunţaţi un eveniment cultural pe LiterNet? Îl puteţi introduce aici.